Strony
(Przenieś do…)
Strona główna
Z kraju
Ze świata
Gospodarka
Pieniądze
Tech
Nauka
Ekologia
Sport
Humor
Olsztyn News in English
Regulamin
Cennik
Opublikuj swój artykuł
▼
środa, 11 maja 2022
Izrael niebezpieczny dla dziennikarzy. Ostrzelano ich. Jedną dziennikarkę zabito.
Grupa 7 dziennikarzy została ostrzelana, pomimo że "pokazali się" jako dziennikarze żołnierzom. Ich zeznania, śledztwo przeprowadzone na miejscu przez izraelski NGO B'Tselem oraz analiza zdjęć, wideo i danych geolokalizacyjnych potwierdzają, że dziennikarka zginęła od izraelskich kul.
wg
https://www.wykop.pl/link/6654359/sledztwo-shireen-abu-akleh-zostala-zabita-przez-izraelskiego-snajpera/
--
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz