Strony

sobota, 13 lutego 2021

Wspomnienie dnia 12.2.2021

1. Tylko kilka razy udało mi się zjechać na snołbordzie. Późno się wybrałem ale postanowiłem się nie spieszyć. 

2. Na tajemniczym miejscu brałem udział w rytuale oczyszczania dźwiękiem mis i gongów. Przyszedłem zmęczony.  Pomogło mi to. Tego dnia się źle wyspałem. 

3. Graliśmy w kalambury.  Pamiętam że rozśmieszyło mnie w jaki sposób pokazywano hasło "zbeszczeszczony pastorał". Później graliśmy w grę na literę "p".

4. Ktoś mnie pytał o lokalny "samorząd". Coś mu się nie podobało.  Pytał co to za ludzie. Opowiadam że to osoby uzależnione od internetu. Że w mieście porzucone zostały aktywności nie- internetowe. Wiele osób w związku z tym trwale wyemigrowało. Że badania jakie wykonano w ramach badań fokusowych dowodziły w zasadzie braku nieinternetowych form typu domy kultury kółka zainteresowań kółka śpiewacze etc etc.  Miejscowa ludność tego już nie ma. Ludzie - moi znajomi-emigrują i w nowych miastach mają kółka zainteresowań grupy sportowe czy śpiewacze etc. W naszym mieście nie ma też czynnych nielegalnie klubów i barów. W innych miastach ludzie schodzą się w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV - 2 w takie nielegalne miejsca. 

Adam Fularz


--
null

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz